• Наукові дослідження в галузі соціальних та гуманітарних наук у 2021 році

1. Філософсько-антропологічні та соціокультурні детермінанти світу політичного науковий керівник д.філос.н., професор, завідувач кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії Кузь О. М. (№ держреєстрації 0116U008280).
    2. Структурні та функціонально-семантичні вияви галузевих термінологій в українській мові к.філол.н., професор, завідувач кафедри українознавства і мовної підготовки іноземних громадян Черемська О.С. (№ держреєстрації 0121U107870).
    3. Актуальні питання соціальної історії другої половини ХІХ – початку ХХ ст. науковий керівник к.іст.н., доцент кафедри українознавства і мовної підготовки іноземних громадян Баличева Л. В. (№ держреєстрації 0121U107871).