• Наукові дослідження в галузі інформаційних та комунікаційних технологій у 2021 році

1. Методологічні основи побудов систем захисту інформації в умовах постквантової криптографії науковий керівник д.т.н., с.н.с., завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій Євсеєв С. П. (№ держреєстрації 0121U107879).
    2. Сучасні методи та засоби аналізу та розвитку інформаційних систем науковий керівник к.е.н., доцент, завідувач кафедри інформаційних систем Ушакова І.О. (№ держреєстрації 0118U007183).
    3. Методи прийняття рішень в системах інтелектуального управління технічними та економічними процесами науковий керівник д.т.н., професор, завідувач кафедри інформатики та комп’ютерної техніки Удовенко С. Г. (№ держреєстрації 0121U100639).