• Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Менеджмент»: «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Логістика»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» та згідно з наказом Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця для проведення першого туру Олімпіад за спеціальністю «Менеджмент»: «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Логістика» заявки від студентів для участі в олімпіаді будуть прийматися в деканаті факультету менеджменту і маркетингу до 16 січня 2020 року. В заявці необхідно вказати: прізвище, ім’я, по батькові студента, факультет, спеціальність, курс, назва олімпіади.

Перший тур олімпіади буде проведений 17 січня 2020 р.

о 12.00 годині  в ауд. 707 БК.

Комісія 1 туру олімпіади:

декан факультету менеджменту і маркетингу,

к.е.н., доцент Вовк В. А.,

завідувач кафедри менеджменту, логістики та економіки

д.е.н., професор Ястремська О. М.,

завідувач кафедри менеджменту і бізнесу,

д.е.н., професор Лепейко Т. І.

• 27.12.2019