• П’ята всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми соціальних комунікацій»

Шановні друзі!

Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Національного авіаційного університету запрошує до участі в роботі П’ятої всеукраїнської студентської наукової конференції «Актуальні проблеми соціальних комунікацій».

Конференція присвячена актуальним проблемам сьогодення у сфері соціальних комунікацій (перспективи розвитку, трансформації, виникнення нових видів та жанрів, роль медіа у процесах формування сучасного громадянського суспільства). До участі в роботі конференції запрошуються студенти українських ВНЗ. Участь у роботі конференції безкоштовна.

Конференція відбудеться 15 травня 2019 року на ФМВ НАУ (7-й корпус Національного авіаційного університету, м. Київ, пр. Відрадний 4, к. 7.206). За підсумками роботи конференції передбачено формування електронного збірника тез доповідей, який буде розіслано всім учасникам конференції у PDF-форматі та розміщено на сайті ФМВ НАУ.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Початок роботи конференції – 11.00. Реєстрація – 10.00–11.00.

З повагою – оргкомітет

• 12.04.2019