• Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління: проблеми та перспективи»!

Шановні викладачі та студенти! Нагадуємо, що 7 грудня 2018 р. кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Публічне управління: проблеми та перспективи». Запрошуємо усіх учасників конференції взяти участь у її роботі.

Заплановано роботу таких секцій:

Секція 1. Теоретичні та прикладні аспекти розвитку публічного управління в Україні.

Секція 2. Публічне управління та регіональна економічна політика в Україні.

За додатковою інформацією просимо звертатися до оргкомітету:

Адреса: 61166, м. Харків, просп. Науки, 9-а, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки.

Телефони для довідок:

(057) 702-18-34 (дод. 4-34) (кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки)

e-mail: cafpubladm@ukr.net

Сайт: http://cafpubladm.com/