• Друзі! Інформаційний центр ЄС ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує Вас долучитися до заходів від проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС»

Взявши участь у наших заходах, Ви зможете дізнатися багато нового, покачати  знання та розвинути наступні навички:

• дизайнерські навички та вміння,
    • стати більш активними та ефективними в соціальних мережах,
    • навчитись вирішувати конфлікти, будувати команду та ефективні комунікації,
    • розвинути навички ораторської майстерності та емоційного інтелекту,
    • дізнатися як мотивувати молодь брати участь у проектах на європейську тематику та підтримувати високу працездатність у дистанційній роботі,
    • отримати кейси, вправи для розвитку м’яких навичок, та успішні приклади з європейського досвіду, які зможете використовувати у подальшій роботі.

Долучайтеся до наших заходів, які будуть проходити з 6 по 30 липня 2020.

Всі ті, хто візьмуть участь та успішно пройдуть вебінари та семінари – отримають Сертифікати.

Один модуль – 1 Сертифікат.

Заходи будуть проходити в zoom. Код доступу ми надішлемо Вам після реєстрації.

Для подання заявки на участь в заходах потрібно обрати один, два або всі модулі та заповнити форму – https://bit.ly/31i14GH

Дедлайн заповнення форми – 3 липня 2020

Модуль 1  «Дизайн та СММ»

Три дні – 06, 07, 09 липня. Тренери Єлизавета Лугова та Поліна Дудник

• «06» липня 2020 – «Smm – дизайн та просування у соціальних мережах» – 16.00-17.30
    • «07» липня 2020 – «Дизайн для не-дизайнерів», частина 1 – 00-17.30
    • «09» липня 2020 – «Дизайн для не-дизайнерів», частина 2 – 00-17.30

Модуль 2 «Конфлікти, управління конфліктами»

Три дні – 22-24 липня. Тренери Юлія Тищенко та Оксана Івасів

• «22» липня 2020 – «Що таке управління різноманіттям, що воно нам дає» – 16.00-17.30
    • «23» липня – «Побудова команди, управління конфліктами» – 16.00-17.30
    • «24» липня 2020 – «Конфлікти як їх розпізнати» – 16.00-17.30

Модуль 3 «М’які навички, які актуальні сьогодні»

П’ять днів – 15, 16, 17, 27,28 липня

Тренери –  Артем Мосійчук, Олег Шпілін, Оксана Івасів, Анжела Тімакова

• «15» липня 2020 – «Публічні виступи – як переконувати людей піж час виступів, бути впевненим оратором»  – 15.00-16.30
    • «16» липня 2020  – «Як мотивувати учасників проектної команди чи організації» – 15.00-16.30
    • «17» липня 2020 – «Емоційний інтелект»  – 15.00-16.30
    • «27» липня 2020 – «Як підтримувати високу працездатність в дистанційній роботі»  – 15.00-16.30
    • «28» липня 2020 – «Ефективні комунікації та презентаційні навички» – 15.00-16.30

Тренери

Юлія Тищенко – є головою ради Українського незалежного центру політичних досліджень, керівником програм. Сформувала та реалізувала понад 40 проектів, спрямованих на становлення і розвиток демократичних інститутів в Україні, організацій громадянського суспільства, аналіз виборчих процесів, політику ідентичності, міжкультурні комунікації. Працювала у різних робочих групах, зокрема РГ Конституційної комісії стосовно розробки пропозицій змін до 10 Розділу Конституції України, АР Крим.

У 2010 – 2018 роках була керівником моніторингових та дослідницьких, діалогових проектів УНЦПД щодо ситуації в Криму в рамках  ініціатив UNDP, ВНКМ ОБСЕ (організація системи моніторингу, координація та проведення досліджень в сфері мовної політики, децентралізації, прав національних меншин, комунікації влади та громади на підконтрольних територіях). Засновниця Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» у 2018 році.

Оксана Івасів – тренер, коуч, 19 років досвіду навчання та консультацій для: представників громадянського суспільства в Україні, посадових осіб місцевого самоврядування, громадських активістів та представників малого бізнесу, ВПО, людей похилого віку, вчителів, студентів.

З 2000 року по теперішній час – член Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК». З 2003 року по теперішній час – член тренерської асоціації України. З 2006 року по теперішній час – член Благодійного фонду «Центр підтримки ініціатив».

У 2019 році на Форумі розвитку громадянського суспільства (ІСАР «Єднання») нагороджена відзнакою «Найкращий тренер за версією Маркетплейс

Артем Мосійчук – проектний менеджер Міністерства цифрової трансформації України, громадський активіст, з 2016 по 2019 рік – президент громадської організації СІМ. Тренер з командоутворень, фасилітатор програми Active Citizens від British Councill з 2016 року.

Єлизавета Лугова – СММ-фахівець, дизайнер, копірайтер. Просувала більше 15 заходів як неформальної освіти, так і інших напрямків (екскурсії, фестиваль, рух “Твоя країна”), оформлювала сторінки соціальних мереж, в її портфоліо близько 10 рекламних компаній, проведено більше 10 заходів як неформальної освіти, так і інших напрямків під моїм керівництвом

Олег Шпілін – бізнес тренер, має досвід розробки та реалізації навчальних програм, підготовки тренінгів з м’яких навичок: публічні виступи, продажі для call-центру, переговори та ін.

Анжела Тімакова – практичний психолог, сертифікований  коуч ICF, викладач кафедри педагогіки и психології Київського національного економічного  університету  імені Вадима Гетьмана, голова секції психоаналітичної психотерапії КО УСП

Поліна Дудник – ілюстратор, дизайнер, художник коміксів, тренер з візуалізації. Автор коміксу “13 помилок проектного менеджера”, візуалізація курсу Brand Father від Андрія Федоріва

• 26.06.2020