• Бізнес-симуляція на платформі ShadowManager

12-16 листопада у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбудеться бізнес-симуляція на платформі ShadowManager

Це практична гра за участю студентів з усіх факультетів, яка буде проводитись англійською мовою. В рамках гри, студенти під керівництвом викладачів вирішують практичні завдання та приймають управлінські рішення, змагаючись між собою.

Особливістю гри є те, що команди складаються з учасників, які навчаються на різних спеціальностях, що дозволяє вирішувати задачі бізнес-симуляції з різних предметних галузей знань.

Всі учасники мають можливість отримати сертифікати по завершенню бізнес-симуляції. Реєстрація в деканаті  до 08.11.2018 року (у заступника декана відповідального за навчальну роботу).

Захід став можливим за сприяння:

Університетська Агенція Франкофонії  (AUF)

Університету Ліон2 ім. Люм’єр, Франція

Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця