• Сучасні технології обробки бізнес-інформації

Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
           Базові знання з інформатики та MS Excel.
           Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги)
           Навчальна дисципліна «Сучасні технології обробки бізнес-інформації» буде корисна майбутнім менеджерам, маркетологам, фінансистам, економістам, тим, хто збирається займатися інтелектуальним аналізом даних.
           Особливістю навчальної дисципліни є її орієнтація на автоматизовану на напівавтоматизовану обробку табличних даних та можливості передачі результатів їх аналізу сучасними засобами комунікації.
           Завдання даної дисципліни полягає у формуванні компетентностей з основних інформаційних комп’ютерних технологій аналітичної обробки інформації у студентів.
           Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
    • знати сучасні засоби комунікації в мережі Інтернет;
    • вміти виконувати аналіз, обробку та передачу інформації із використанням «хмарних» сервісів;
    • знати основні принципи побудови глобальних та локальних мереж;
    • вміти виконувати аналітичну обробку масивів даних за допомогою технології OLAP;
    • знати основи побудови та обробки баз даних, засоби побудови розподілених клієнт-серверних систем, принципи безпеки та захисту при передачі інформації.
           Мета та основні задачі дисципліни
           Метою викладання даної навчальної дисципліни є формування компетентностей із засобів обробки табличної інформації та її автоматизації, сучасних комунікаційних можливостей всесвітньої мережі Інтернет.
           Для досягнення мети поставлені такі основні завдання:
    • прийняття рішень щодо обрання відповідних сучасних технічних засобів обробки табличної інформації;
    • використання сучасних технологій напівавтоматичної та автоматичної обробки бізнес-інформації із застосуванням Інтернет.
           Компетентністьщо забезпечує
           Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатності використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології при обробці, передачі та аналізі інформації.
           Трудомісткість
           5 кредитів, 150 годин, залік