• Фізична готовність військовослужбовців до навчально-бойової діяльності

Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
               Базові знання з фізичного виховання.
               Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
               Навчальна дисципліна «Фізична готовність військовослужбовців до навчально-бойової діяльності» буде корисна майбутнім офіцерам запасу, студентам хто збирається поступати на факультет підготовки офіцерів запасу.
               Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
    • знати складові підготовленості, що визначають рівень фізичної готовності військовослужбовців до бойової діяльності;
    • знати основні біологічні закономірності, що визначають вплив фізичного навантаження на фізичний стан військовослужбовця;
    • збирати та інтерпретувати інформацію (дані) про фізичний стан військовослужбовців, стан фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у військовій частині;
    • виконувати стандартні функціональні проби та нормативи з фізичної підготовленості, вправи військово-спортивного комплексу.
               Мета та основні задачі дисципліни:
               Метою викладання даної навчальної дисципліни є формування у студентів компетенцій щодо визначення належного фізичного стану військовослужбовців.
               Для досягнення мети поставлені такі основні завдання:
    • засвоєння системи знань, що пов’язана з теоретичними, методичними основами визначення фізичного стану військовослужбовців, стану фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у військовій частині;
    • засвоєння системи знань, що пов’язана з біологічні закономірності формування фізичного стану військовослужбовців;
    • засвоєння механізму збору інформації про фізичний стан військовослужбовців, стан фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у військовій частині.
               Компетентністьщо забезпечує:
               Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатність характеризувати належний стан фізичної готовності військовослужбовців, біологічні закономірності його формування.
               Трудомісткість:
               150 годин, залік.