• Типи і форми адаптивного фізичного виховання

Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
              Базові знання з фізичного виховання.
              Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
              Навчальна дисципліна «Типи і форми адаптивного фізичного виховання» буде корисна студентам з обмеженими можливостями.
              Форми адаптивного фізичного виховання у вищій школі не сприяє ефективному зменшенню дефіциту рухової активності студентів з обмеженими можливостями, що є однією з причин зниженню рівня їх  здоров’я. Тому стає актуальним питання вивчення типів і форм організації адаптивного фізичного виховання.
              Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
    • ефективно використовувати типи і форми адаптивного фізичного виховання.
              Мета та основні задачі дисципліни:
              Метою викладання даної навчальної дисципліни є формування у студентів компетенцій щодо використання різних типів і форм адаптивного фізичного виховання для становлення, збереження і використання тілесно-рухових якостей, що залишилися в наявності.
              Основні задачі дисципліни:
    • оволодіння спеціальними знаннями та набуття практичних навичок застосування різних типів та форм адаптивного фізичного виховання для становлення, збереження і використання в наявності тілесно-рухових якостей, що залишилися;
    • визначення основних фізичних і спеціальних якостей для людей з обмеженими функціональними можливостями;
    • оволодіння навичками спільної діяльності та співробітництва.
              Компетентністьщо забезпечує:
              Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців вміння розрізняти типи і форми адаптивного фізичного виховання.
              Трудомісткість:
              150 годин, залік.