• Планування процесу адаптивного фізичного виховання

Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
             Базові знання з фізичного виховання.
             Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
             Навчальна дисципліна «Планування процесу адаптивного фізичного виховання» буде корисна студентам з обмеженими можливостями.
             Сьогодні інтенсифікація виробництва, перерозподіл часу відпочинку та праці потребує чіткого планування занять з адаптивного фізичного виховання як ефективного засобу профілактики захворюваності та адаптації людей з обмеженими можливостями до сучасних умов.
             Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
    • складати індивідуальні плани особистого розвитку локомоторно-статичні функції організму;
    • сформувати вміння і навички аналізу власних можливостей у самореалізації;
    • сформувати вміння визначати мету занять з адаптивного фізичного виховання;
    • сформувати вміння визначати параметри тренувальних навантажень адаптивних занять;
    • сформувати вміння розстановки у часі занять на певні періоди.
             Мета та основні задачі дисципліни:
             Метою викладання даної навчальної дисципліни є формування у студентів компетенцій щодо планування занять адаптивним фізичним вихованням.
             Основні задачі дисципліни:
    • оволодіння спеціальними знаннями та набуття практичних навичок планування занять з адаптивного фізичного виховання;
    • розуміння необхідності регулярних занять з адаптивного фізичного виховання;
    • оволодіння навичками рухової активності;
    • визначення параметрів тренувальних навантажень під час занять.
             Компетентністьщо забезпечує:
             Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатність планувати заняття з адаптивного фізичного виховання.
             Трудомісткість:
             150 годин, залік.