• Литовсько-українська програма двох дипломів підготовки магістрів з публічного адміністрування (Master of Public Administration) з Університетом Миколаса Ромериса, м. Вільнюс (Литва)

СПІЛЬНА ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ З ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ (MASTER OF PUBLIC ADMINISTRATION) З УНІВЕРСИТЕТОМ МИКОЛАСА РОМЕРИСА, М. ВІЛЬНЮС (ЛИТВА)

Дипломи:

• Магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за спеціалізацією «Публічне адміністрування» (Public Administration Master’s Degree Programme) ХНЕУ ім. С. Кузнеця,
    • Магістра в області Публічного адміністрування (Public Administration Master’s Degree Programme) за спеціалізацією «Публічне врядування в контексті Європейської інтеграції» (Public Governance in the context of European Integration) Університета Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва)

Партнер програми – Університет Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва)

Мова навчання – англійська (не нижче рівня B2).

Умови зарахування на навчання у програмі:

Прийом до програми здійснюється окремо в обох університетах.

Студенти, які вступають в магістратуру до ХНЕУ ім. С. Кузнеця, навчаються там протягом першого семестру; зараховуються за результатами вступних випробувань, визначених Правилами прийому до ХНЕУ ім. С. Кузнеця на навчання за освітнім ступенем «МАГІСТР».

Перед другим семестром студенти підписують договір про навчання в Уніерситеті Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва) та навчаються в ньому протягом другого семестру.

Документи подаються з 12 липня 2018 р. по 26 липня 2018 р.

Основні дисципліни:
    • Вступ до публічного адміністрування;
    • Соціальний розвиток;
    • Публічні фінанси;
    • Територіальне управління;
    • Державне регулювання економіки та економічна політика;
    • Технології публічного адміністрування;
    • Конституція та врядування;
    • Комунікація в публічній адміністрації;
    • Порівняльні дослідження в галузі публічного адміністрування;
    • Політика реформ;
    • Стратегічний маркетинг публічного сектору;
    • Політика та інтеграція Європейського Союзу;
    • Врядування Європейським Союзом або порівняльний аналіз державної служби

Більш детальну інформацію можна отримати на кафедрі державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки (к. 401, 402, корпус 1), тел. 702-18-34, дод. 4-34

Керівники програми

Від Університету Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва): Вайнюс Смальскис, профессор, декан факультету публічного управління, Директор Інституту публічного адміністрування, доктор соціальних наук