2016-Рік англійської мови в Україні

Відповідно до Наказу Президента України №641/2015 від 16 листопада 2015 р. «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні» під патронатом Європейського Центру іноземних мов голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна у Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця відбудуться заходи, які спрямовані на виконання цього наказу.

Одним із таких заходів є організація курсів із вивчення англійської мови студентами, аспірантами, докторантами, педагогічними і науково-педагогічними працівниками, постовими поліцейськими, військовими Національної Гвардії України, працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, медичними працівниками, патрульними поліцейськими, прокурорами, суддями та іншими громадянами (Будуть запроваджені інтенсивні курси для цих категорій на базі ХНЕУ ім. С.Кузнеця).