Літня школа з економіки

Мета Літньої школи підвищення рівня теоретичних та практичних знань з економіки, вміння вирішувати складні практичні ситуаційні завдання щодо аналізу національної та світової економічних систем, розвиток комунікативних навичок та сприяння підтримці зацікавленості школярів до наукової діяльності.

Цільова аудиторія учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, які в минулому навчальному році стали призерами ІІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Напрями діяльності Літньої школи ХНЕУ:
  • Профорієнтаційний;
  • Навчально-професійний;
  • Комунікативного розвитку;
  • Інтелектуального розвитку.

Форми проведення занять у Літній школі ХНЕУ:
  • Міні-лекції;
  • Тренінгові заняття;
  • Ситуаційні вправи;
  • Презентації.

В рамках літньої школи проводиться тренінг зі школярами та вчителями на тему «Національна економіка очима школяра». Тренінг передбачає вирішення практичних ситуаційних завдань з економіки та роботу школярів в групах щодо презентації отриманих результатів. Це дозволяє їм отримати такі компетентності як:
  • здатність систематизувати та обробляти первісну інформацію;
  • здатність презентувати результати дослідження;
  • здатність роботи в команді в процесі пошуку, збору та обробки інформації та готовність самостійно виконувати завдання.

Місце проведення:
Харківський національний економічний університет (Україна, 61166, м. Харків, пр. Леніна, 9а).