Спільна польсько-українська магістерська програма «САН – ХНЕУ ім.С.Кузнеця»

.

Спільна польсько-українська магістерська програма

«САН – ХНЕУ ім. С. Кузнеця» (Лодзь-Краків-Харків)

Увага! Розпочинається прийом документів для участі у Спільній польсько-українській магістерській програмі двох дипломів: Суспільної Академії наук (САН), м. Лодзь-Краків, Польща та Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця), м.Харків, Україна.

Випускники програми отримують два дипломи:

• Магістра Суспільної Академії наук (Польща) за спеціальністю: «Менеджмент» (освітні програми «Людські ресурси», «Менеджмент», «Бухгалтерія», «Маркетинг») - ЗА ВИБОРОМ;
  • Магістра ХНЕУ ім. С.Кузнеця (Україна) за спеціальностями: «Економіка», (освітні програми «Управління персоналом та економіка праці», «Економіка підприємства»), «Соціальне забезпечення» (освітня програма «Управління соціальними проектами»), «Менеджмент» (освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування»), «Облік та оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит»), «Маркетинг»– ЗА ВИБОРОМ.

Загальна характеристика програми:

• Форма навчання: заочно-дистанційна
  • Термін навчання: 4 семестри (2 роки)
  • Мова навчання: українська, англійська, російська, польська,
  • Вартість навчання: орієнтовно 1000 Євро на рік (вартість навчання в САН)

Партнер програми – Суспільна Академія наук, м. Лодзь, м. Краков (Республіка Польща)

Навчання за програмою Магістр з менеджменту САН реалізується у формі:

• стаціонарного навчання – під час двох 2-тижневих виїздів* до Польщі після складання сесії в ХНЕУ ім. С. Кузнеця та для захисту диплома
  • електронного навчання на платформі Moodle
  • самоосвітою на основі отриманих матеріалів

Організація навчального процесу:

120 ECTS (4 семестри = 2 роки), з них:
90 ECTS (3 семестри) в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за участі викладачів САН
30 ECTS (1 семестр) за програмою САН

Академічний ступінь:

Магістр (з польської та української сторін)

Дипломи:

• диплом магістра ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Україна
  • диплом магістра Суспільної Академії наук, Республіка Польща.

Рівень доступу до магістерської програми:

До програми приймаються кандидати, які мають ступінь бакалавра

Умови зарахування на навчання у програмі:

В програмі можуть приймати участь студенти інших спеціальностей ХНЕУ ім. С. Кузнеця за умови співпадання навчальних програм не менш ніж на 60% і ліквідації студентом академічної різниці.
Вступні іспити в ХНЕУ ім. С. Кузнеця: спеціальність, іноземна мова.
Вступні іспити в САН: співбеседа

Перелік документів, що необхідні для зарахування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця:

• Заява на зарахування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця
  • Копія паспорта громадянина України
  • Копія диплома бакалавра та додатку до диплома
  • 4 фотокартки 3х4
  • Якщо Ви є студентом ХНЕУ ім. С. Кузнеця – довідка з деканату про продовження навчання
  • Копія ідентифікаційного коду

Перелік документів, що необхідні для зарахування в Суспільну Академію наук

• Копія свідоцтва про народження з офіційним перекладом польською мовою (нотаріально завірено)
  • Копія закордонного паспорта
  • Копія диплома бакалавра та додатку до диплома