Магістерська програма подвійного диплому "Туризм" з університетом Ліон-2, Франція

СПІЛЬНА ФРАНКО-УКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ
«ТУРИЗМ. КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. ДОЗВІЛЛЯ»

Дипломи:
  • Магістра за спеціальності «Бізнес-адміністрування» ХНЕУ ім. С. Кузнеця,
  • Магістра зі спеціальності «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля» Університету Ліон2 ім. Люм'єр.

Магістерська програма пропонує студентам можливість продовжити своє навчання і здобути франкофонну мультидисциплінарну освіту у туристичній сфері.

Мета навчання:
  • підготувати франкофонних спеціалістів, які володіють різноманітними фаховими знаннями з підвищення цінності культурної спадщини, розробки туристичних проектів, комерціалізації інноваційних туристичних продуктів на регіональному, національному і міжнародному рівнях;
  • надати студентам можливість отримати професійний досвід у двох країнах (Україні і Франції) і отримати дипломи двох університетів (Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця і Університету ім. Люм’єр Ліон 2);
  • надати студентам можливість сформувати знання, вміння і навички, необхідні для інтеграції до світового ринку праці.

Міжнародний туризм і культурна спадщина потребують відкритості для пізнання нового, готовності до адаптації, допитливості, які відображають подвійну орієнтацію студентів на отримання специфічних знань і професійних навичок як у сфері економіки міжнародного туризму, так і методів і специфічних засобів створення туристичних проектів і підвищення цінності культурної спадщини на основі досвіду Франції. У цьому контексті, знання мов, особливо французької мови, є необхідним.

Партнер програми – Університет ім. Люм’єр Ліон 2 (Франція)

Умови зарахування на навчання у програмі:

Зарахування відбувається після проведення співбесіди з кандидатами, які мають освіту бакалавра або магістра.
  • Подання документів – до 25 серпня;
  • Попередній відбір кандидатів на підставі документів: мотиваційний лист, резюме, копія диплому з перекладом на французьку, копія виписки диплому з перекладом на французьку;
  • Співбесіда з метою перевірки рівня володіння французькою мовою, знання предмету, мотивації (кінець серпня – початок вересня).

Документи надсилати до 25 серпня на електрону адресу moroz.nataliia.icv@gmail.com або intdep@hneu.edu.ua

Кандидати мають підтвердити:
  • знання французької мови щонайменше на рівні А2, рекомендований рівень володіння мовою – В1;
  • володіння базовими знаннями з туризму, економіки, регіонального розвитку;
  • мотивацію до навчання на програмі та подальшої роботи у сфері туризму.

Основні дисципліни:
  • Французька мова
  • Французька мова за спеціальністю
  • Методи управлінням сучасним туризмом
  • Методи діагностики туристичної активності
  • Стратегічний менеджмент
  • Міжнародний туризм
  • Маркетинг у туризмі
  • Економіка та інтернет-комунікації в туризмі
  • Інноваційні технології в туризмі
  • Інтелектуальна власність
  • Міжнародне право
  • Ділова статистика
  • Менеджмент якості туристичних послуг
  • Публічний менеджмент туристичної діяльності
  • Проектний менеджмент в туризмі
  • Культурний туризм
  • Розробка і оцінка проектів в туризмі

У рамках програми заплановано проходження 2-х професійних стажувань.

Більш детальна інформація на сайті програми: mbatourisme.hneu.edu.ua

Керівники програми

Ізабель Лефор, професор Університету ім. Люм’єр Ліон 2
Володимир Єгорович Єрмаченко, проректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця