Польсько-українська програма підготовки бакалаврів за напрямом підготовки «Менеджмент» з Університетом Humanitas (Польща)

Польсько-українська бакалаврська програма WSH Університету Хуманітас, Польща

Увага! розпочинається прийом документів для участі у Спільній польсько-українській бакалаврській програмі двох дипломів WSH Бакалавр з Менеджменту Університету Хуманітас, м. Сосновець, Республіка Польща

Випускники програми отримують два дипломи:
  • Бакалавра за спеціальністю «Менеджмент» ХНЕУ ім. С. Кузнеця,
  • Бакалавра за спеціальністю «Управління людськими ресурсами» напряму «Менеджмент» Університету Хуманітас.

Загальна характеристика програми:
  • Форма навчання заочно-дистанційна;
  • Термін навчання 6 семестрів (3 роки);
  • Мова навчання – українська, російська, польська;
  • Вартість навчання – 3000 польських злотих (приблизно 685 Євро) на рік.

Партнер програми – Університету Хуманітас, м. Сосновець (Республіка Польща).

Навчання за програмою Бакалавр з менеджменту Університета Хуманітас реалізується у формі:
1) стаціонарного навчання під час двох 2-тижневих виїздів* до Польщі після складання сесії в ХНЕУ ім. С. Кузнеця; а також 3-тижневого виїзду* у останньому семестрі для захисту диплома;
2) електронного навчання на платформі Moodle;
3) самоосвітою на основі отриманих матеріалів.
* На час навчальних виїздів Університет Хуманітас надає за додаткову оплату гуртожиток та харчування (сніданок та обід).

Умови зарахування на навчання у програмі:

Зарахування відбувається після успішного завершення 1 курсу і переведення на 2 курс в ХНЕУ ім. С.Кузнеця за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація «Бізнес-адміністрування». За цією програмою розроблено спільний навчальний план, який дозволяє уникнути повторення вивчених дисциплін і за яким на має академічної різниці за дисциплінами, що вивчаються в ХНЕУ ім. С.Кузнеця та Університеті Хуманітас.

В програмі можуть приймати участь студенти інших напрямів і спеціальностей ХНЕУ ім. С.Кузнеця за умови співпадіння навчальних програм не менш ніж на 60% і ліквідації студентом академічної різниці власним коштом.

Для участі в програмі студенти подають документи:

1. Заяву на участь програмі WSH (Бакалавр з Менеджменту Університету Хусанітас)
2. Заповнена анкета.
3. Атестат про середню(повну) загальну освіту і додаток до атестата, завірені нотаріально.
4. Чотири (4) кольорові фотографії розміром 4,5 x 5,5см, підписані ім'ям і прізвищем (ліва частина лиця, відкрите ліве вухо).
5. Ксерокопія закордонного паспорта.
6. Медична довідка про стан здоров'я.
7. Сертифікат знання польської мови на рівні B1 або обов'язковий Курс Польської Мови.
8. Підтвердження оплати реєстраційного внеску 100 злотих (23 євро), оплата за студентський квиток 17 злотих (4 євро), перший внесок за навчання сплачений переказом на наш рахунок Університету Хуманітас.

Документи надаються з 11 липня до 15 жовтня особисто на кафедру Менеджменту та бізнесу, Бібліотечний корпус, к. 703.

Додаткові переваги Програми
1. Можливість стажування в компаніях Польщі.
2. Можливість навчання в партнерських університетах інших країн Європи.
3. Сертифікат про знання польської мови (в разі презентації дипломної роботи польською мовою).
4. Спеціалізовані сертифікати компаній та професійних асоціацій

За більш детальною інформацією звертайтесь на кафедру менеджменту та бізнесу.

Координатори програми
Артур Костів