Вибіркова складова освітньо-професійних програм

ВИБІРКОВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

В Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця студентам надається можливість вільного вибору навчальних дисциплін у межах 25% загального обсягу відповідної освітньо-професійної програми. Обрані дисципліни увійдуть до індивідуального навчального плану кожного студента, а результати навчання будуть відображені у додатку до диплому.

Принцип вільного вибору дає змогу кожному студенту вивчати навчальні дисципліни, які відображають індивідуальні вподобання, інтереси та плани на майбутнє працевлаштування.

Реєстрація на вибіркову складову освітньо-професійної програми підготовки відбувається на підставі форми-заяви, що заповнюється та подається до відповідного деканату.

БАКАЛАВРІВ
умовна назва блоку з чотирьох взаємопов'язаних непрофільних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки БАКАЛАВРІВ
або
окремі непрофільні навчальні дисципліни освітньо-професійної програми підготовки БАКАЛАВРІВ,