Навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за напрямом «Комп'ютерні науки» в англомовній групі

Дорогі абітурієнти!

Бажаєте отримати європейську вищу освіту, але так і не зважилися виїхати на тривалий термін за кордон? Тоді ця інформація повинна Вас зацікавити!

В 2015/2016 навчальному році факультет «Економічної інформатики» Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця проводить набір в групу з навчанням англійською мовою за напрямом «Комп'ютерні науки»!

Переваги:
  • Навчання проводитиметься в Харкові і Вам не потрібно залишати свою країну.
  • Тепер Ви зможете не тільки бути гарним фахівцем в області IT, а й досконало володіти англійською. Бо без англійської айтішникам нікуди!
  • Вам не варто боятися, що щось буде не зрозуміло через проблеми з англійською, оскільки в будь-який час Ви зможете задати всі свої запитання на рідній мові.
  • Вартість навчання не зрівнятися з європейськими ВНЗ!
  • По закінченню навчання Ви зможете працевлаштуватися не тільки в Україні, але і в багатьох зарубіжних країнах!
  • І багато-багато іншого!

Навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за напрямом «Комп'ютерні науки» в англомовній групі - це вагомий внесок у Ваше майбутнє!

Слідкуйте за детальною інформацією на сайті факультету ЕІ: http://ei.hneu.net/