Центр інноваційних знань Світового Банку

THE WORLD BANK INNOVATIVE KNOWLEDGE CENTER  ЦЕНТР ІНОВАЦІЙНИХ ЗНАНЬ СВІТОВОГО БАНКУ В УКРАЇНІ

Рік заснування – 2005

61166, м. Харків, пр-т Науки, 9а,
ХНЕУ, Науково-бібліотечний корпус, ауд. 505.
Телефон для довідок: +38 (057) 702-18-37

Місія групи Світового банку   скорочення бідності і сприяння економічному зростанню.

Центр інноваційних знань Світового банку в Україні створений на базі Харківського національного економічного університету (ХНЕУ) для надання громадськості інформації про Групу Світового банку, проекти та програми, що фінансуються Банком, а також широкий спектр досліджень з різноманітних проблем розвитку.
Центр інноваційних знань діє у відповідності до політики Світового банку щодо розкриття інформації про свою діяльність та відкритого доступу до документів.
Послуги Центру інноваційних знань Світового банку в Україні безкоштовні. Відвідувачі мають змогу користуватися електронними ресурсами Групи Світового банку та мають доступ до публікацій Банку та інших матеріалів з питань розвитку.

Електронні ресурси Світового банку:

Публікації Світового Банку з глобальних проблем розвитку, економічної та соціальної політики, боротьби з бідністю, а також дослідження по окремим країнам. Економічні дослідження за секторами, які включають макроекономічний аналіз економіки України, аналіз розвитку окремих секторів та висвітлюють інші питання (оцінка рівня бідності, тощо).
Документи з оцінки впливу проектів Світового Банку на навколишнє середовище.

Бібліотека працює:
понеділок – п’ятниця: