Австро-українська програма підготовки бакалаврів за напрямами підготовки «Менеджмент» і «Маркетинг та глобальні продажі» з Університетом прикладних наук Верхньої Австрії (Австрія)

Австро-українська бакалаврська програма обміну студентами та подвійного диплому

Кафедра менеджменту та бізнесу Харківського національного університету ім. С. Кузнеця спільно з Університетом прикладних наук Верхньої Австрії (м. Штайєр, Австрія) проводить підготовку студентів на рівні «бакалавр» за двома напрямами:
  • спеціальність «Менеджмент», спеціалізація «Бізнес-адмінінстрування» на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця;
  • спеціальність «Маркетинг і глобальні продажі» на базі Університету прикладних наук Верхньої Австрії.

Спільна програма реалізується у двох варіантах:
  • Програма обміну студентами, в результаті якої учасники програми отримують диплом бакалавра з «Менеджменту», спеціалізації «Бізнес-адміністрування» ХНЕУ ім. С. Кузнеця та сертифікат за спеціальністю «Маркетинг і глобальні продажі» Університету прикладних наук Верхньої Австрії.
  • Програма подвійного диплому, що передбачає отримання її учасниками двох дипломів бакалавра за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація «Бізнес-адміністрування» ХНЕУ ім. С. Кузнеця та за спеціальністю «Маркетинг і глобальні продажі» Університету прикладних наук Верхньої Австрії.

Умови прийому та навчання

Процедура відбору та зарахування студентів на програму відбувається з вересня по лютий кожен рік.

Кандидати відбираються серед тих, що навчаються на 2 чи 3 курсі бакалаврату за спеціалізацією «Бізнес-адміністрування» спеціальності «Менеджмент» ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Документи, які необхідно подати для участі у відборі на програму:
  • Заява (з кольоровим фото) на двох мовах
  • Копія попередніх дипломів
  • Академічна довідка (англійською)
  • Ксерокопія паспорту
  • 2 недавні фотографії з паспорту
  • Копія сертифікату про рівень знання англійської мови B2
  • Навчальна угода
  • Резюме
  • Мотиваційний лист
  • Рекомендаційні листи (від двох викладачів, англійською)
  • Підтвердження медичного страхування чинного в Австрії
  • Додатково: заява на проживання

Мова навчання – англійська.

Графік навчального процесу передбачає один обмінний семестр занять в Університеті прикладних наук Верхньої Австрії.

Переваги  участі у програмі:
  1. Освіта міжнародного рівня на  англійській мові.
  2. 1 семестр навчання в Австрії.
  3. Висококваліфіковані викладачі професіонали, з практичним і теоретичний досвідом в галузі економіки, менеджменту та маркетингу.
  4. Навчання з використанням ділових ігор, ситуаційних завдань, застосування новітніх закордонних технологій навчання.
  5. Можливість побачити інші країни, оволодіти німецькою мовою та вдосконалити англійську.
  6. Кращі студенти мають можливість отримати стипендію на навчання.

Координатор програми
Сорокіна Анастасія Сергіївна
старший викладач кафедри менеджменту та бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
E-mail: sorokin.anastasiia@gmail.com